- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja HALDER Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 330mm Leveys 0,11m Pään paino 430g Koko 50mm Kärjen muoto pyöreä Tuotantosarja SIMPLEX Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
97,45 €(Sis.alv)
77,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HAL-3117.051
- Paino: 0.41 kg
- Leveys: 0,11m
- Valmistaja: HALDER
- Massa: 430g
- Kokonaispituus: 330mm
- Tuotantosarja: SIMPLEX
- Työkalun tyyppi: vasara
- Kärjen muoto: pyöreä
- Koko: 50mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HALDER |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kokonaispituus | 330mm |
| Leveys | 0,11m |
| Pään paino | 430g |
| Koko | 50mm |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Tuotantosarja | SIMPLEX |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €