- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HALDER Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 325mm Leveys 175mm Pään paino 2,67kg Koko 80mm Kärjen muoto pyöreä Tuotantosarja SIMPLEX Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
195,10 €(Sis.alv)
155,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HAL-3027.082
- Paino: 2.81 kg
- Leveys: 175mm
- Valmistaja: HALDER
- Massa: 2.67kg
- Kokonaispituus: 325mm
- Tuotantosarja: SIMPLEX
- Työkalun tyyppi: vasara
- Kärjen muoto: pyöreä
- Koko: 80mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HALDER |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kokonaispituus | 325mm |
| Leveys | 175mm |
| Pään paino | 2,67kg |
| Koko | 80mm |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Tuotantosarja | SIMPLEX |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €