- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HALDER Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 325mm Leveys 115mm Pään paino 610g Koko 40mm Kärjen muoto pyöreä Päätteen materiaali elastomeeri Varren materiaali puu Tuotantosarja... Lue lisää
62,90 €(Sis.alv)
50,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HAL-3001.040
- Paino: 0.62 kg
- Leveys: 115mm
- Valmistaja: HALDER
- Massa: 610g
- Kokonaispituus: 325mm
- Tuotantosarja: SIMPLEX
- Työkalun tyyppi: vasara
- Kärjen muoto: pyöreä
- Varren materiaali: puu
- Koko: 40mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HALDER |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kokonaispituus | 325mm |
| Leveys | 115mm |
| Pään paino | 610g |
| Koko | 40mm |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Päätteen materiaali | elastomeeri |
| Varren materiaali | puu |
| Tuotantosarja | SIMPLEX |
| Työkalujen ominaisuudet | sininen pää: pehmeä elastomeerista |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €