- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VASARA - 300MM - W: 90MM - 450G - 30MM - ELASTOMEERI - LASIKUITU - SIMPLEX
3701.030




Valmistaja HALDER Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 300mm Leveys 90mm Pään paino 450g Koko 30mm Tuotantosarja SIMPLEX Työkalujen ominaisuudet sininen pää: pehmeä elastomeerista Päätteen... Lue lisää
77,31 €(Sis.alv)
61,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HAL-3701.030
- Paino: 0.44 kg
- Leveys: 90mm
- Valmistaja: HALDER
- Massa: 450g
- Kokonaispituus: 300mm
- Tuotantosarja: SIMPLEX
- Työkalun tyyppi: vasara
- Varren materiaali: lasikuitu
- Koko: 30mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HALDER |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kokonaispituus | 300mm |
| Leveys | 90mm |
| Pään paino | 450g |
| Koko | 30mm |
| Tuotantosarja | SIMPLEX |
| Työkalujen ominaisuudet | sininen pää: pehmeä elastomeerista |
| Päätteen materiaali | elastomeeri |
| Varren materiaali | lasikuitu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €