- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VAIHDETTAVA VARSI - LITTEÄ - ERISTETTY,SLIM - 4,0X0,8MM - 154MM




Valmistaja WERA Työkalun tyyppi vaihdettava varsi Kärjen laji litteä Ruuvimeisselin laji eristetty Ruuvimeisselin laji slim Kärjen koko 4,0x0,8mm Tuotantosarja Kraftform Kompakt Kokonaispituus... Lue lisää
10,21 €(Sis.alv)
8,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05003407001
- Paino: 16.1 g
- Valmistaja: WERA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Kiinnitys: kuusikulmainen 9mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Kokonaispituus: 154mm
- Tuotantosarja: Kraftform Kompakt
- Työkalun tyyppi: vaihdettava varsi
- Terän materiaali: teräs
- Työkalujen käyttosovellus: sähkömiehille
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VAIHDETTAVA VARSI - LITTEÄ - ERISTETTY,SLIM - 4,0X0,8MM - 154MM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | vaihdettava varsi |
| Kärjen laji | litteä |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Ruuvimeisselin laji | slim |
| Kärjen koko | 4,0x0,8mm |
| Tuotantosarja | Kraftform Kompakt |
| Kokonaispituus | 154mm |
| Terän materiaali | teräs |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Työkalujen käyttosovellus | sähkömiehille |
| Kiinnitys | kuusikulma 9mm |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista