- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kärjen laji litteä Kärjen koko 4x0,8mm Kärjen koko 6x1mm Tuotantosarja SYSTEM 6 Kokonaispituus 150mm Kahvan laji kuusiokolo- Työkalun tyyppi vaihdettava varsi Kahvan pesän koot -... Lue lisää
14,73 €(Sis.alv)
11,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.00629
- Paino: 32 g
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 150mm
- Tuotantosarja: SYSTEM 6
- Työkalun tyyppi: vaihdettava varsi
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen koko | 4x0,8mm |
| Kärjen koko | 6x1mm |
| Tuotantosarja | SYSTEM 6 |
| Kokonaispituus | 150mm |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Työkalun tyyppi | vaihdettava varsi |
| Kahvan pesän koot - mm | 6mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
