
Wiha
SCREWDRIVER: INSULATED-SET - INSULATED - PH1,PH2,SL 3,SL 4,SL 5.5
38611
Tuotekoodi: WIHA.283109021
106,04 €(Sis.alv)
84,49 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vaihdettava varsi |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kokonaispituus | 75mm |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Kahvan pesän koot - mm | 6mm |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Materiaali | kromimolybdeeniteräs |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.590T101 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.590T102 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.590T103 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2970/2.5 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2970/2.8 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2970/2.0 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2970/4.0 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2970/0.8 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.34577 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.44318 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.283109 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.283109021 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.SB283109021 |
| Työkalujen ominaisuudet | karkaistu |
| Työkalujen ominaisuudet | mustattu työkalu |
| Vääntömomentti | max. 3,8Nm |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | WIHA slim Torque VDE |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | WIHA slim vario |
| Kauppanimi | ElectricVario |





