- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kokonaispituus 136mm Ruuvimeisselin laji eristetty Kärjen laji kuusiokolo Työkalujen käyttosovellus Wiha momenttiruuvimeisselit Kärjen koko HEX 5mm Vääntömomentti max. 20Nm... Lue lisää
22,88 €(Sis.alv)
18,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.38920
- Paino: 39 g
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 136mm
- Työkalun tyyppi: vaihdettava varsi
- Työkalujen käyttosovellus: Wiha momenttiruuvimeisselit
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kokonaispituus | 136mm |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Työkalujen käyttosovellus | Wiha momenttiruuvimeisselit |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Vääntömomentti | max. 20Nm |
| Työkalun tyyppi | vaihdettava varsi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
