- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HALDER Varren materiaali lasikuitu Työkalun tyyppi vaihdettava varsi Työkalujen käyttosovellus vasara Koko 40mm Koko 50mm Kokonaispituus 267mm Tuotantosarja SIMPLEX Tuotteen liitteet:... Lue lisää
53,91 €(Sis.alv)
42,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HAL-3844.040
- Paino: 0.22 kg
- Valmistaja: HALDER
- Kokonaispituus: 267mm
- Tuotantosarja: SIMPLEX
- Työkalun tyyppi: vaihdettava varsi
- Varren materiaali: lasikuitu
- Työkalujen käyttosovellus: vasara
- Koko: 40mm
- Koko: 50mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HALDER |
| Varren materiaali | lasikuitu |
| Työkalun tyyppi | vaihdettava varsi |
| Työkalujen käyttosovellus | vasara |
| Koko | 40mm |
| Koko | 50mm |
| Kokonaispituus | 267mm |
| Tuotantosarja | SIMPLEX |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €