
ULTRON
KORI - ULTRAÄÄNIPESURIIN
U-509/K
Tuotekoodi: U-509K
215,88 €(Sis.alv)
172,02 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ULTRON |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Juotinvarusteiden käyttö | laattojen ja sähköisten elementtien puhdistus jäljellä jääneistä tahnojen, liimojen ja muiden kemikaalien jäljistä |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | lämmitysjärjestelmä, joka kytketään päälle erillisellä kytkimellä |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | pesuri voidaan vaihtoehtoisesti varustaa mikroprosessoriohjaimella |
| Laitteen tyyppi | ultraäänipesulaite |
| Säiliön sisämitat | 300x280x120mm |
| Säiliön tilavuus | 9l |
| Toimintalämpötila | 50...55°C |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Värähtelytaajuus | 40kHz |
