- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ULTRON Liittimet maalle Euroopassa Juotinvarusteiden käyttö laattojen ja sähköisten elementtien puhdistus jäljellä jääneistä tahnojen, liimojen ja muiden kemikaalien jäljistä... Lue lisää
1111,40 €(Sis.alv)
885,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: U-505S
- Paino: 6.96 kg
- Toimintalämpötila: 50...55°C
- Valmistaja: ULTRON
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Värähtelytaajuus: 40kHz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ULTRAÄÄNIPESULAITE - 270X120X110MM - 40KHZ - 50÷55°C - 230VAC - 3,5L U-505S
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ULTRON |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Juotinvarusteiden käyttö | laattojen ja sähköisten elementtien puhdistus jäljellä jääneistä tahnojen, liimojen ja muiden kemikaalien jäljistä |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | lämmitysjärjestelmä, joka kytketään päälle erillisellä kytkimellä |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | pesuri voidaan vaihtoehtoisesti varustaa mikroprosessoriohjaimella |
| Laitteen tyyppi | ultraäänipesulaite |
| Säiliön sisämitat | 270x120x110mm |
| Säiliön tilavuus | 3,5l |
| Toimintalämpötila | 50...55°C |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Värähtelytaajuus | 40kHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista