- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja DEKANG Toimintalämpötila 20...80°C Laitteen tyyppi ultraäänipesulaite Säiliön sisämitat 240x140x100mm Säiliön tilavuus 3,2l Lämmitysteho 100W Virtalähteen jännite 230V AC... Lue lisää
357,25 €(Sis.alv)
284,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DK-300H
- Paino: 3.62 kg
- Tilavuus: 3.2l
- Toimintalämpötila: 20...80°C
- Valmistaja: DEKANG
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Värähtelytaajuus: 40kHz
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DEKANG |
| Toimintalämpötila | 20...80°C |
| Laitteen tyyppi | ultraäänipesulaite |
| Säiliön sisämitat | 240x140x100mm |
| Säiliön tilavuus | 3,2l |
| Lämmitysteho | 100W |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Värähtelytaajuus | 40kHz |
| Huomio! | ei sisällä tyhjennysventtiiliä |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | kiertonupin lämpötila-asteikko |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | lämpötilan säätö |
| Juotinvarusteiden käyttö | laattojen ja sähköisten elementtien puhdistus jäljellä jääneistä tahnojen, liimojen ja muiden kemikaalien jäljistä |
| Juotinvarusteiden käyttö | piirilevyihin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €