
RT WORK
JALKATUKI - ESD - KÄYTTÖ: TUOLILLE - 443MM
RS-KPESD
Tuotekoodi: ESD-CHAIRPK
91,66 €(Sis.alv)
73,03 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | RT WORK |
| Antistaattisten lisävarusteiden tyyppi | tuoli |
| Versio | ESD |
| Nojan mitat | 430x455mm |
| Nojan mitat | 500x440mm |
| Istuimen korkeus | 480...610mm |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | istuinpaikan ja nojan säätömekanismi |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | jalusta on varustettu viiteen johtavaan pyörään |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | kaasuiskunvaimentimet |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | kankaan kulumiskestävyys: 35 000 kierrosta |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | kromatusta teräksestä valmistettu viisisakarainen alusta |
| Antistaattisten elementtien ominaisuudet | se varmistaa latausten purkausta istuvalta henkilöltä johtavaan mattoon tai ESD-mattoon |
| Yhteensopivuusnormi | ANSI ESD S20:20. |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61340-5-1 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 1022:2007 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 1335-1:2004 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 1335-2:2009 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 1335-3:2009 |
| Materiaali | hiilikuitu |
| Materiaali | polyesteri |
| Väri | harmaa |
| Kuormitus | max 120kg |
| Pintaresistanssi | 0,1...1Mohm |
| Resistanssi suhteessa maahan | 1...100Mohm |
| Huomio! | Tuolit myydään ilman käsinojia! |
| Tuotantosarja | Basic |





