- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Materiaali muovi Työkalun tyyppi työntömitta Halkaisija 35mm Mittauksen tarkkuus 0,1mm Mittausalue 0...150mm Versio ESD Versio varustettu kellonäytöllä Mittaustyökalujen... Lue lisää
95,63 €(Sis.alv)
76,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SUW-ZEGESD
- Paino: 98.3 g
- Halkaisija: 35mm
- Materiaali: muovi
- Mittausalue: 0...150mm
- Valmistaja: WIHA
- Työkalun tyyppi: työntömitta
- Versio: ESD
- Versio: varustettu kellonäytöllä
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Materiaali | muovi |
| Työkalun tyyppi | työntömitta |
| Halkaisija | 35mm |
| Mittauksen tarkkuus | 0,1mm |
| Mittausalue | 0...150mm |
| Versio | ESD |
| Versio | varustettu kellonäytöllä |
| Mittaustyökalujen ominaisuudet | epämagneettiset |
| Mittaustyökalujen ominaisuudet | kellonäytöllä on nollaustoiminto |
| Mittaustyökalujen ominaisuudet | liikkeen tarkennus |
| Mittaustyökalujen ominaisuudet | lukeman asteikko metrisissä yksiköissä |
| Mittaustyökalujen ominaisuudet | osoittimen täysi kierto vastaa 10 mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
