
WEIDMÜLLER
WRENCH: HEX KEY-SET - CHROM-VANADIUM STEEL - 9PCS.
90088500000
Tuotekoodi: WDM-SKWSD-S
200,64 €(Sis.alv)
159,87 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Setin sisältö | kuorintalaite WDM-STRIPAX |
| Setin sisältö | leikkaamiseen tarkoitetut sivuleikkurit, pituudeltaan 165mm WDM-KT8 |
| Setin sisältö | metrisen mittajärjestelmän kuusiokoloavaimet WDM-SKWSD-S |
| Setin sisältö | ruuvimeisselit WDM-SDISETS |
| Eristetyn johdon laji | litteä |
| Eristetyn johdon laji | pyöreä |
| Työkalusetin tyyppi | yleiskäyttöön |
| Leikkausulottuma | Ø8mm maks. kupari-/alumiinikaapeli |
| Pakkaus | pahvi- |
| Johdon halkaisija | 0,08...10mm2 |
| Avaimen koko | HEX 1,5mm |
| Avaimen koko | HEX 2mm |
| Avaimen koko | HEX 2,5mm |
| Avaimen koko | HEX 3mm |
| Avaimen koko | HEX 4mm |
| Avaimen koko | HEX 5mm |
| Avaimen koko | HEX 6mm |
| Avaimen koko | HEX 8mm |
| Avaimen koko | HEX 10mm |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 2,5mm (75mm/180mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 3mm (10mm/205mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 4mm (100mm/205mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 5,5mm (125mm/245mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | PH1 (80mm/190mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | PH2 (100mm/205mm) |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 17kpl |



