
WEIDMÜLLER
TESTERI: JÄNNITTEENILMAISIN - 220÷250V
Tuotekoodi: WDM-SP303
12,19 €(Sis.alv)
9,71 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Setin sisältö | ruuvimeisselit WDM-SDI2.5/75; WDM-SDI3/100; WDM-SDI4/100; WDM-SDI5.5/125; WDM-SDIK/PH1; WDM-SDIK/PH2 |
| Setin sisältö | veitsi WDM-SLICER1K |
| Setin sisältö | WDM-CROSS-KEY erikoisavain käytettäväksi ohjauskeskusasennuksissa |
| Setin sisältö | WDM-FRZS200 eristetyt lattapyöröpihdit, joiden pituuden arvo on 200 mm |
| Setin sisältö | WDM-KBZ180 eristetyt yleiskäyttöiset pihdit (linjapihdit), joiden pituuden arvo on 180 mm |
| Setin sisältö | WDM-SEHD160 eristetyt sivuleikkurit, joiden pituuden arvo on 160 mm |
| Setin sisältö | WDM-SP303 jännitetesteri 250 V (neonlamppu) |
| Setin sisältö | WDM-TRGUNE kuljetushihna |
| Setin sisältö | WDM-WZTE20LR työkalukassi |
| Työkalusetin tyyppi | yleiskäyttöön |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Leikkausulottuma | Ø1,6mm max kova monisäikeinen |
| Pakkaus | pahvi- |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 2,5mm (75mm/180mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 3mm (100mm/205mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 4mm (100mm/215mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | 5,5mm (125mm/245mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | PH1 (80mm/190mm) |
| Ruuvimeisselin koko (terän koko | terän pit. | koknaispit.) | PH2 (100mm/205mm) |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 14kpl |









