- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kärjen laji Hex-Plus kuusiokoloavain Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX... Lue lisää
37,05 €(Sis.alv)
29,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05057434001
- Paino: 0.23 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" jatkovarsi, pituus 50mm
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | Hex-Plus kuusiokoloavain |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | PZ3 |
| Kärjen koko | 4,5x0,6mm |
| Kärjen koko | 5,5x1mm |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 30kpl |
| Setin sisältö | 1/4" jatkovarsi, pituus 50mm |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €