- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Tuotantosarja Collector Pakkaus rasia Työkalusetin tyyppi ruuvauskärjet Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX 6mm Kärjen koko PH1 Kärjen koko PZ1 Kärjen koko... Lue lisää
89,95 €(Sis.alv)
71,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.34686
- Paino: 0.39 kg
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: rasia
- Tuotantosarja: Collector
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: ruuvimeisselikahva
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYÖKALUSETTI: RUUVAUSKÄRJET - RASIA - VARSI: C6,3MM - 1/4" - COLLECTOR 34686
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Tuotantosarja | Collector |
| Pakkaus | rasia |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | PZ3 |
| Kärjen koko | SL 4,5 |
| Kärjen koko | SL 5,5 |
| Kärjen koko | SL 6,5 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 32kpl |
| Setin sisältö | ruuvimeisselikahva |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kahvan laji | C6,3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
