- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Lukumäärä sarjassa/pakkaus 30kpl Työkalusetin tyyppi ruuvauskärjet Kahvan laji D6,3mm... Lue lisää
124,15 €(Sis.alv)
98,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05057690001
- Paino: 0.28 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 30kpl |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Kahvan laji | D6,3mm |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €