- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX 6mm Kärjen koko PH1 Kärjen koko... Lue lisää
49,43 €(Sis.alv)
39,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.41826
- Paino: 0.16 kg
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: muovikasetti
- Kokonaispituus: 25mm
- Tuotantosarja: FlipSelector
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" magneettikahva, pit. 60 mm, 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYÖKALUSETTI: RUUVAUSKÄRJET - MUOVIKASETTI - VARSI: C6,3MM - 1/4" 41826
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Pakkaus | muovikasetti |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 13kpl |
| Tuotantosarja | FlipSelector |
| Setin sisältö | 1/4" magneettikahva, pit. 60 mm, 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
