- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kärjen laji Torx® Kärjen koko TX10 Kärjen koko TX15 Kärjen koko TX20 Kärjen koko TX25 Kärjen koko TX30 Kärjen koko TX40 Kokonaispituus 29mm Tuotantosarja BitBuddy® Kahvan... Lue lisää
50,74 €(Sis.alv)
40,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.42136
- Paino: 0.13 kg
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: muovikasetti
- Kokonaispituus: 29mm
- Tuotantosarja: BitBuddy®
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" magneettikahva, pit. 60 mm, 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kokonaispituus | 29mm |
| Tuotantosarja | BitBuddy® |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 8kpl |
| Setin sisältö | 1/4" magneettikahva, pit. 60 mm, 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Pakkaus | muovikasetti |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
