- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Työkalusetin tyyppi ruuvauskärjet Setin sisältö 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet Setin sisältö adapteri 1/4" Lukumäärä sarjassa/pakkaus 10kpl Pakkaus muovikasetti Materiaali teräs... Lue lisää
42,84 €(Sis.alv)
34,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05136011001
- Paino: 0.11 kg
- Materiaali: teräs
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: muovikasetti
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: adapteri 1/4"
- Setin sisältö: 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | adapteri 1/4" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Pakkaus | muovikasetti |
| Materiaali | teräs |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Kärjen laji | Phillips |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €