- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji Phillips Kärjen laji Torx® Lukumäärä sarjassa/pakkaus 10kpl Setin sisältö räikkä Setin sisältö ruuvauskärjet Kahvan laji C6,3mm... Lue lisää
82,11 €(Sis.alv)
65,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004177001
- Paino: 0.15 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: räikkä
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYÖKALUSETTI: RUUVAUSKÄRJET - KUUSIOKOLO,PHILLIPS,TORX® - 1/4" 05004177001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Setin sisältö | räikkä |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista