- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Pakkaus kotelo Materiaali teräs Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Työkalusetin tyyppi ruuvauskärjet Setin sisältö 1/4" (C6,3)... Lue lisää
81,54 €(Sis.alv)
64,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.7948-005
- Paino: 0.26 kg
- Materiaali: teräs
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" yleispätevän magneettikahvan pituudeltaan 60 mm 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Pakkaus | kotelo |
| Materiaali | teräs |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | 1/4" yleispätevän magneettikahvan pituudeltaan 60 mm 1/4"-E6,3 kiinnityksen kanssa |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | PZ3 |
| Kärjen koko | SL 4,5 |
| Kärjen koko | SL 5,5 |
| Kärjen koko | SL 6,5 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Kärjen koko | TX40 |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 31kpl |
| Kahvan laji | C6,3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
