

Wiha
SCREWDRIVER: INSULATED-SET - INSULATED - PLUSMINUS PZ-TYPE,SLOT
44318
Tuotekoodi: WIHA.44318
406,56 €(Sis.alv)
323,95 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WIHA |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen koko | PH0 |
| Kärjen koko | PZ0 |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | SL 2 |
| Kärjen koko | SL 2,5 |
| Materiaali | kromimolybdeeniteräs |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Työkalujen käyttosovellus | slimTorque Wiha pitimiin |
| Työkalujen käyttosovellus | slimVario Wiha pitimiin |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.590T101 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.590T102 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.590T103 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2872 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.2872T18 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.44318 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIHA.44351 |
| Kahvan pesän koot - mm | 6mm |
| Kokonaispituus | 75mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Vääntömomentti | max. 5,5Nm |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
| Kauppanimi | ElectricVario |



