
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | AFTC |
| Nauhan tyyppi | tiivistävä |
| Leveys | 50mm |
| Pituus | 11m |
| Paksuus | 1mm |
| Versio | yksipuolinen |
| Liiman laji | akryyli- |
| Väri | luonnollinen (läpinäkyvä) |
| Toimintalämpötila | -40...95°C |
| Kantajan materiaali | ionomeerikalvo |
| Resistanssi | hankaus |
| Resistanssi | kulutus |
| Resistanssi | lämpötila |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Resistanssi | vesi |
| Nauhojen käyttösovellukset | kytkentöjen eristys |
| Tiheys | 0,9g/cm3 |
| Kestävyys repeämistä vastaan | 25N/mm2 |
| Vetolujuus | 310kPa |
| Tuotantosarja | 2510 |
| Nauhojen ominaisuudet | hyvä tarttuvuus epätasaisiin pintoihin |
| Nauhojen ominaisuudet | joustava |
| Nauhojen ominaisuudet | korkea mekaaninen lujuus |
| Nauhojen ominaisuudet | teipin voi maalata asennuksen jälkeen |
