
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | INTRA |
| Versio | yksipuolinen teippi |
| Nauhan tyyppi | tiivistävä |
| Toimintalämpötila | -80...100°C |
| Paksuus | 4mm |
| Leveys | 20mm |
| Lämmönjohtavuus | 34mW/mK |
| Pituus | 30m |
| Pidennys katkaisun aikana | 130% |
| Vetolujuus | 32kPa |
| Nauhojen käyttösovellukset | äänieristys |
| Nauhojen käyttösovellukset | iskunvaimennus |
| Nauhojen käyttösovellukset | tärinän vaimennus |
| Nauhojen käyttösovellukset | täydentäminen |
| Nauhojen käyttösovellukset | tiivistäminen |
| Nauhojen käyttösovellukset | vaimennus |
| Väri | harmaa |
| Liiman laji | kautsu-hot-melt |
| Kantajan materiaali | PE vaahto |
