- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE Standardivarustus magneettiripustin FLK-TOOLPAK Virran lähde paristo LR6 AA 1,5V x4 Yhteensopivuusnormi IEC 61010-1 Yhteensopivuusnormi IEC 61010-2-030 Testerin tyyppi... Lue lisää
321,93 €(Sis.alv)
256,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-PRV240
- Paino: 0.33 kg
- Valmistaja: FLUKE
- Massa: 230g
- Ulkoiset koot: 117x74x28mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61010-2-030
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61010-1
- Standardivarustus: magneettiripustin FLK-TOOLPAK
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x4
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: LED osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: yhteensopiva yleismittareiden kanssa, joilla on joko korkea tai matala impedanssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TESTERI: TARKASTUSYKSIKKÖ - 240V - MAGNEETTIRIPUSTIN FLK-TOOLPAK PRV240
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Standardivarustus | magneettiripustin FLK-TOOLPAK |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61010-1 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61010-2-030 |
| Testerin tyyppi | tarkastusyksikkö |
| Ulkomitat | 117x74x28mm |
| Jännittelähde | 240V |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | LED osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | yhteensopiva yleismittareiden kanssa, joilla on joko korkea tai matala impedanssi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista