- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TESTERI: SÄHKÖINEN - LCD,TAUSTAVALAISTU - VAC: 1÷600V - VDC: 1÷600V

Valmistaja FLUKE Testerin tyyppi sähköinen Näytön tyyppi Taustavalaistu Näytön tyyppi LCD AC jännitteen mittauksen arvoalue 1...600V AC jännitteen mittauksen tarkkuus ±(1,5% + 2 numeroa) DC... Lue lisää
284,78 €(Sis.alv)
226,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-T6-600UK
- Resistanssi: pudotus 3m:n korkeudelta
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 200A
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1...600V
- Massa pariston kanssa: 499g
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: arvoalueiden automaattinen vaihto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: sähkövirran ja jännitteen arvojen helppo mittaus avoimien leukojen avulla
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 1...2000Ohm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TESTERI: SÄHKÖINEN - LCD,TAUSTAVALAISTU - VAC: 1÷600V - VDC: 1÷600V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Testerin tyyppi | sähköinen |
| Näytön tyyppi | Taustavalaistu |
| Näytön tyyppi | LCD |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1...600V |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1,5% + 2 numeroa) |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1...600V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 lukua) |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 200A |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(3% + 3 lukua) |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 1...2000ohm |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 lukua) |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | äänimerkinanto |
| Mittaustaajuus | 45...66Hz |
| Tiivistysluokka | IP52 |
| Resistanssi | pudotus 3m:n korkeudelta |
| Yhteensopivuus normin kanssa | EN61010 600V CAT III |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden automaattinen vaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sähkövirran ja jännitteen arvojen helppo mittaus avoimien leukojen avulla |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Valinnaiset varusteet | FLK-AC220 krokotiili-mittauskoukku |
| Valinnaiset varusteet | FLK-AC285 krokotiili-mittauskoukku |
| Ulkoiset koot | 61.1x259.3x43.8mm |
| Massa pariston kanssa | 499g |
| Valmistajan takuu (kuukautta) | 24 |
| Yhteensopivat tuotteet | POM-5912B |
| Yhteensopivat tuotteet | POM-6041B |
| Yhteensopivat tuotteet | POM-6232A |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista