- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE NETWORKS Testerin tyyppi LAN-verkon analysaattori Näytön tyyppi LCD Tuotantosarja LinkIQ Virran lähde akku Li-Ion 3,6V 6400mAh x1 Mittauslaitteiden ominaisuudet autotesti suorittaa... Lue lisää
7656,24 €(Sis.alv)
6100,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FNET-LIQ-100-IE
- Paino: 2.33 kg
- Valmistaja: FLUKE NETWORKS
- Standardivarustus: kannettava laukku
- Standardivarustus: USB johto
- Standardivarustus: virtalähde AC 230V
- Standardivarustus: RJ45/11 adapteri
- Standardivarustus: RJ45 liitäntäkaapeli
- Standardivarustus: etätunnistin
- Tuotantosarja: LinkIQ
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: akku Li-Ion 3,6V 6400mAh x1
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kaapeleiden pituuden mittaus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: verkkoskannaus (IP ja MAC laitteiden osoitteet)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: etäisyys avoimeen / oikosulkuun (TDR)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PoE IEEE standardien mukainen Pass/Fail-tulos
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: verkon suorituskyvyn todentaminen alle 10Gb
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PoE varmistus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: autotesti suorittaa Ping
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: suorittaa testit Ethernet-teollisuusverkoissa (mukaan lukien järjestelmissä, jotka perustuvat Ethernet/IP:iin, Profinetiin, EtherCat:iin)
- Liittimen laji: RJ45
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FLUKE NETWORKS |
| Testerin tyyppi | LAN-verkon analysaattori |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Tuotantosarja | LinkIQ |
| Virran lähde | akku Li-Ion 3,6V 6400mAh x1 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | autotesti suorittaa Ping |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | etäisyys avoimeen / oikosulkuun (TDR) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kaapeleiden pituuden mittaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PoE IEEE standardien mukainen Pass/Fail-tulos |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PoE varmistus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | suorittaa testit Ethernet-teollisuusverkoissa (mukaan lukien järjestelmissä, jotka perustuvat Ethernet/IP:iin, Profinetiin, EtherCat:iin) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | verkkoskannaus (IP ja MAC laitteiden osoitteet) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | verkon suorituskyvyn todentaminen alle 10Gb |
| Standardivarustus | etätunnistin |
| Standardivarustus | kannettava laukku |
| Standardivarustus | RJ45/11 adapteri |
| Standardivarustus | RJ45 liitäntäkaapeli |
| Standardivarustus | USB johto |
| Standardivarustus | virtalähde AC 230V |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-REMOTEID-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-REMOTEID-KIT |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 3,6V 6400mAh x1 |
| Ohjelmisto | LinkWare |
| Liitäntä | USB C |
| Tuki | VLAN |
| Mitattavan johdon pituus | max. 305m |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | kaapeleiden ja johtojen jatkuvuus |
| Kosketuspaneeli | kyllä |
| Valaistus | kyllä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €