
ULTRALIFE
PARISTO: LITIUM - 6F22 - 9V - 1200MAH - EI-UUDELLEENLADATTAVA - 1KPL
U9VL-JP
Tuotekoodi: BAT-6F22-UL
23,36 €(Sis.alv)
18,61 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEFRAM |
| Liittimen laji | F |
| Liittimen laji | Jakkipistorasia 2,5 mm |
| Liittimen laji | RJ11 |
| Liittimen laji | RJ45 (lähetin) |
| Liittimen laji | USB |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | kaapeleiden ja johtojen jatkuvuus |
| Testerin tyyppi | LAN kaapeloinnin / kaapeleiden tunnistin |
| Näytön tyyppi | LED |
| Signaalin taajuus | 1...1,5kHz |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | äänimerkinantolaite |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mahdollisuus yhdistää kuulokkeet |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x2 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x2 |
| Standardivarustus | kaapeli itsenäiseen testaamiseen |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | suojus |
