- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja Rebel Tiivistysluokka IP54 Koot 185x37x32mm Johdon pituus 0,88m DC jännitteen mittauksen arvoalue 12V Mittausvälineiden käyttösovellus akun ja vaihtovirtageneraattorin tilan... Lue lisää
11,91 €(Sis.alv)
9,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RB-15C
- Paino: 99 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Valmistaja: Rebel
- Massa: 65g
- Johdon pituus: 0,88m
- Mittausvälineiden käyttösovellus: akun ja vaihtovirtageneraattorin tilan tarkistaminen
- Sovelletun näytön laji: LED-diodisuoraviivain
- Sovelletun näytön laji: LEDiä
- Koot: 185x37x32mm
- Virran lähde: mittauspiiristä
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: latausvalmiuden tarkistustoiminto
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Rebel |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Koot | 185x37x32mm |
| Johdon pituus | 0,88m |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 12V |
| Mittausvälineiden käyttösovellus | akun ja vaihtovirtageneraattorin tilan tarkistaminen |
| Testerin tyyppi | jännitteenilmaisin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | latausvalmiuden tarkistustoiminto |
| Näytön tyyppi | LEDiä |
| Virran lähde | mittauspiiristä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista