
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 5MM - 7MM - MIN.RASTERI: 4MM - 3A
TK36L.02.2,50.S.170.A
Tuotekoodi: TK36L.02250S170A
7,52 €(Sis.alv)
5,99 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TEKON |
| Päätteen halkaisija | 1,8mm |
| Minimaalinen rasteri | 4mm |
| Vietereiden työ-taipuma | 5mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 7mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Terän kärjen muoto | kartio |
| Terän kärjen muoto | pää 13 |
| Terän kärjen muoto | terävä |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Yhteensopivat tuotteet | TK36L |









