
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 5,1MM - 6,35MM - 3A - CUBE
TK 0050N A 2,54 C 120 A
Tuotekoodi: TK0050N.A254C120A
4,86 €(Sis.alv)
3,87 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 5,1mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 6,35mm |
| Minimaalinen rasteri | 3,18mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | CuBe |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Päätteen halkaisija | 2,54mm |
| Terän kärjen muoto | hammastettu |
| Terän kärjen muoto | pää H |
| Max. liitoksen resistanssi | 15mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK0050N |









