
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 5,1MM - 6,35MM - 3A - CUBE
TK 0045N B 1,04 C 200 A
Tuotekoodi: TK0045N.B104C200A
2,65 €(Sis.alv)
2,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 33 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 5,1mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 6,35mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,54mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | CuBe |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Päätteen halkaisija | 1,5mm |
| Terän kärjen muoto | pää LM |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK0045N |
| Jousen taivutusvoima | 2N |













