
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 4,5MM - 5,6MM - MIN.RASTERI: 4MM
TK36N.02.2,50.S.170.A
Tuotekoodi: TK36N.02250S170A
7,12 €(Sis.alv)
5,68 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEKON |
| Päätteen halkaisija | 2,5mm |
| Minimaalinen rasteri | 4mm |
| Vietereiden työ-taipuma | 4,5mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 5,6mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Terän kärjen muoto | pää 05 |
| Terän kärjen muoto | pyöreä |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Yhteensopivat tuotteet | TK36N |










