
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 4,2MM - 5,3MM - 3A - TERÄS
TK 32N 02 1,30 S 170 R
Tuotekoodi: TK32N.02130S170R
6,63 €(Sis.alv)
5,28 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 4,2mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 5,3mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,54mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Päätteen halkaisija | 2,5mm |
| Terän kärjen muoto | lieriö |
| Terän kärjen muoto | litteä |
| Terän kärjen muoto | pää 10 |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK32N |













