
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 3,6MM - 4,5MM - 3A - TERÄS - Ø: 1MM
TK 090N 04 1,00 S 130 N
Tuotekoodi: TK090N.04100S130N
7,74 €(Sis.alv)
6,16 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 3,6mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 4,5mm |
| Minimaalinen rasteri | 1,91mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Päätteen halkaisija | 0,68mm |
| Terän kärjen muoto | kartio |
| Terän kärjen muoto | pää 13 |
| Terän kärjen muoto | terävä |
| Max. liitoksen resistanssi | 40mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK090N |





