
TEKON
TESTAUSNEULAN PISTORASIA
S 53 B THL
Tuotekoodi: S53B.THL
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEKON |
| Yhteensopivat tuotteet | TK53B |
| Liitoksen materiaali | CuBe |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 1mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 1,2mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,7mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Nimellisvirta | 1,5A |

