- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TESTAUSNEULA - 5,2MM - 5A - CUBE - KULLATTU - Ø: 1MM - HAMMASTETTU - L: 49MM
SKS-415 356 100 A 2310 2



Valmistaja INGUN Mittausvarusteiden tyyppi testausneula Maks. vietereiden taipuma 5,2mm Nimellisvirta 5A Liitoksen materiaali CuBe Liitoksen pinnoitus kullattu Päätteen halkaisija 1mm Terän kärjen... Lue lisää
27,51 €(Sis.alv)
21,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SKS-415-0028
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 5A
- Asennus: painettava
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: INGUN
- Mittausvarusteiden tyyppi: testausneula
- Liitoksen materiaali: CuBe
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Mittausvarusteiden ominaisuudet: epämagneettiset
- Pituus: 49mm
- Päätteen halkaisija: 1mm
- Tuotantosarja: SKS-415
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TESTAUSNEULA - 5,2MM - 5A - CUBE - KULLATTU - Ø: 1MM - HAMMASTETTU - L: 49MM SKS-415 356 100 A 2310 2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INGUN |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Maks. vietereiden taipuma | 5,2mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Liitoksen materiaali | CuBe |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Päätteen halkaisija | 1mm |
| Terän kärjen muoto | hammastettu |
| Tuotantosarja | SKS-415 |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Asennus | painettava |
| Mittausvarusteiden ominaisuudet | epämagneettiset |
| Yhteensopivat tuotteet | KS-11323 |
| Pituus | 49mm |
| Jousen taivutusvoima | 0,5N |
| Kauluksen korkeus | 10mm |
| Pään pituus | 9mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista