
SWANN-MORTON
VEITSI - 100MM
PRO-FOLD
Tuotekoodi: IDL-PRO-FOLD
32,13 €(Sis.alv)
25,60 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWANN-MORTON |
| Varaosan tyyppi | terä |
| Paksuus | 0,6mm |
| Leveys | 19mm |
| Terän pituus | 49mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Yhteensopivat tuotteet | IDL-4313 |
| Yhteensopivat tuotteet | IDL-PRO-FOLD |

