- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja STANLEY Mittarin tyyppi tarkastuskamera Näytön tyyppi LCD TFT 2,3" Paristo/ akku paristo R6 AA 1,5V x4 Tiivistysluokka IP67 (mittapää) Koettimen halkaisija 8mm Johdon pituus 0,9m... Lue lisää
190,10 €(Sis.alv)
151,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STL-STHT0-77363
- Paino: 1.08 kg
- Tiivistysluokka: IP67 (mittapää)
- Valmistaja: STANLEY
- Johdon pituus: 0,9m
- Standardivarustus: asennuspäät: peili, koukku, magneetti
- Sovelletun näytön laji: LCD TFT 2,3"
- Mittarin tyyppi: tarkastuskamera
- Koettimen halkaisija: 8mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STANLEY |
| Mittarin tyyppi | tarkastuskamera |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 2,3" |
| Paristo/ akku | paristo R6 AA 1,5V x4 |
| Tiivistysluokka | IP67 (mittapää) |
| Koettimen halkaisija | 8mm |
| Johdon pituus | 0,9m |
| kameran resoluutio | 640x480 |
| Standardivarustus | asennuspäät: peili, koukku, magneetti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €