
FLIR SYSTEMS AB
MITTAPÄÄ: TARKASTUSKAMERA MITTAKANSI NUPILLE - 71° - KAMERAN RESOL: 160X120
VS80CIR-21
Tuotekoodi: VS80CIR-21
1189,23 €(Sis.alv)
947,59 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLIR SYSTEMS AB |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mahdollisuus kytkeä ylimääräinen näyttö |
| Kosketuspaneeli | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD 7" |
| Liitäntä | microSD |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | WiFi |
| Mittarin tyyppi | tarkastuskamera |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80A2-45-1RM |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80A4-60-2RM |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80C2-49-1RM |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80C10-25RM |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80C55-1RM |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80CHD-55-1RM |
| Yhteensopivat tuotteet | VS80CIR-21 |
| Koot | 527,5x300x155mm |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Standardivarustus | adapterit |
| Standardivarustus | aurinkosuoja |
| Standardivarustus | HDMI kaapeli |
| Standardivarustus | käsivyö |
| Standardivarustus | kaulahihna |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | kuulokesarja |
| Standardivarustus | laukku |
| Standardivarustus | microSD 32GB muistikortti |
| Standardivarustus | mittapää kameralla |
| Standardivarustus | USB C / USB A kaapeli |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Standardivarustus | VS80CHD55-1RM mittapää |
| Virran lähde | akku Li-Ion 3,6V 9800mAh x1 |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 3,6V 9800mAh x1 |
| Liittimet maalle | Australia |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Liittimet maalle | Iso-Britannia |
| Liittimet maalle | USA |
| tunnistetut formaatit | AVI |
| tunnistetut formaatit | JPEG |






