- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TALTTAPÄÄEISSELI 6,0X1,0MM - SOFTFINISH® - TERÄN PIT: 300MM



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi ruuvimeisseli Kärjen laji litteä Terän materiaali kromi-vanadiini-molybdeeni teräs Kokonaispituus 418mm Kärjen koko 6,0x1,0mm Tuotantosarja SoftFinish® Terän... Lue lisää
19,75 €(Sis.alv)
15,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.32384
- Paino: 0.14 kg
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 418mm
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisseli
- Terän pituus: 300mm
- Terän materiaali: kromi-vanadiini-molybdeeni teräs
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisseli |
| Kärjen laji | litteä |
| Terän materiaali | kromi-vanadiini-molybdeeni teräs |
| Kokonaispituus | 418mm |
| Kärjen koko | 6,0x1,0mm |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
| Terän pituus | 300mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
