
AXIOMET
MITT.VARUST: HEIJASTINTEIPPI - 10,5X190MM - 10KPL
AX-TACHO-TAPE
Tuotekoodi: AX-TACHO-TAPE
4,72 €(Sis.alv)
3,76 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | takometri |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Standardivarustus | heijastava teippi |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | päällysteen nopeuden testaamiseen tarkoitettu laikka |
| Standardivarustus | RPM adapteri |
| Standardivarustus | suojus |
| Mittaus | pyörimisnopeus (mekaaninen) |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Valaistus | kyllä |
| Mittaustarkkuus | 0,05% |
| Ulkomitat | 58x160x39mm |
| Mittausmuisti | 40 |
| Mittauksen erottelukyky | 0,001rpm |
| Mittausalue | 2...199999rpm |
| Näyttöparametrit | 5 numeroa |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Yhteensopivat tuotteet | AX-TACHO-TAPE |
