- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Pihtien laji leikkaamiseen Pihtien laji sivulliset Työkalujen materiaali teräs Pakkaus kuplapakkaus Versio kytkimen kanssa Terään kovuus n. 64 HRC Leikkausulottuma Ø3,5mm max kova... Lue lisää
58,70 €(Sis.alv)
46,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.38981
- Paino: 0.35 kg
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: kuplapakkaus
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN/ISO 5749
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN ISO 5749
- Tuotantosarja: BiCut® Classic
- Työkalun tyyppi: pihdit
- Versio: kytkimen kanssa
- Leikkurin pituus: 200mm
- Pihtien laji: sivulliset
- Pihtien laji: leikkaamiseen
- Työkalujen materiaali: teräs
- Leikkausulottuma: Ø3mm maks. jousilanka
- Leikkausulottuma: Ø3,5mm max kova lanka
- Terään kovuus: n. 64 HRC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN - KYTKIMELLÄ - 200MM 38981
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Pihtien laji | leikkaamiseen |
| Pihtien laji | sivulliset |
| Työkalujen materiaali | teräs |
| Pakkaus | kuplapakkaus |
| Versio | kytkimen kanssa |
| Terään kovuus | n. 64 HRC |
| Leikkausulottuma | Ø3,5mm max kova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø3mm maks. jousimonisäikeinen |
| Leikkurin pituus | 200mm |
| Työkalun tyyppi | pihdit |
| Tuotantosarja | BiCut® Classic |
| Yhteensopivuusnormi | DIN ISO 5749 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
