- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi pihdit Työkalujen materiaali teräs Yhteensopivuusnormi IEC 61340-5-1 Pihtien laji leikkaamiseen Pihtien laji sivulliset Leikkausulottuma Ø1,4mm max pehmeä... Lue lisää
73,12 €(Sis.alv)
58,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.Z41104
- Paino: 78.6 g
- Valmistaja: WIHA
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61340-5-1
- Työkalun tyyppi: pihdit
- Versio: ESD
- Leikkurin pituus: 115mm
- Pihtien laji: sivulliset
- Pihtien laji: leikkaamiseen
- Työkalujen materiaali: teräs
- Leikkausulottuma: Ø1mm max keskikova lanka
- Leikkausulottuma: Ø0,4mm max kova lanka
- Leikkausulottuma: Ø1,4mm max pehmeä lanka
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | pihdit |
| Työkalujen materiaali | teräs |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61340-5-1 |
| Pihtien laji | leikkaamiseen |
| Pihtien laji | sivulliset |
| Leikkausulottuma | Ø1,4mm max pehmeä monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø1mm max keskikova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø0,4mm max kova monisäikeinen |
| Työosan pituus | 13,5mm |
| Leikkurin pituus | 115mm |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | induktiokarkaistut terät |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | palautusjousi |
| Pihtien/veitsien ominaisuudet | terävästi päätetty pää |
| Versio | ESD |
| Leikkauksen tyyppi | sivupinnalla |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
