SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 240MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW137-49VDE-240 - 1
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 240MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW137-49VDE-240 - 2
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 240MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW137-49VDE-240 - 3
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 240MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW137-49VDE-240 - 4
  • Tuotekoodi: NW137-49VDE-240
  • Paino: 0.42 kg
  • Valmistaja: NWS
  • Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
  • Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
  • Yhteensopivuus normin kanssa: DIN/ISO 5749
  • Työkalun tyyppi: pihdit
  • Leikkurin pituus: 240mm
  • Pihtien laji: sivulliset
  • Pihtien laji: leikkaamiseen
  • Pihtien laji: eristetyt
  • Leikkausulottuma: Ø3mm maks. jousilanka
  • Leikkausulottuma: Ø3,5mm max kova lanka
  • Leikkausulottuma: Ø4,5mm max keskikova lanka
  • Terään kovuus: 61-63 HRC
kpl
ValmistajaNWS
Pihtien lajieristetyt
Pihtien lajileikkaamiseen
Pihtien lajisivulliset
YhteensopivuusnormiDIN ISO 5749
YhteensopivuusnormiEN 60900
YhteensopivuusnormiVDE
Leikkauksen tyyppisivupinnalla
Työkalun tyyppipihdit
LeikkausulottumaØ3,5mm max kova monisäikeinen
LeikkausulottumaØ3mm maks. jousimonisäikeinen
LeikkausulottumaØ4,5mm max keskikova monisäikeinen
Pihtien/veitsien ominaisuudetsuurennetun vipuvaikutuksen kanssa
Leikkurin pituus240mm