NW134-49VDE-160
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 160MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW134-49-VDE-160 - 1
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 160MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW134-49-VDE-160 - 2
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 160MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW134-49-VDE-160 - 3
SIVULEIKKURIT -LEIKKAAMISEEN,ERISTETYT - 160MM - Sähköasentajan VDE pihdit - NW134-49-VDE-160 - 4
  • Tuotekoodi: NW134-49-VDE-160
  • Paino: 0.22 kg
  • Valmistaja: NWS
  • Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
  • Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
  • Työkalun tyyppi: pihdit
  • Leikkurin pituus: 160mm
  • Pihtien laji: sivulliset
  • Pihtien laji: leikkaamiseen
  • Pihtien laji: eristetyt
  • Leikkausulottuma: Ø2mm max kova lanka
  • Leikkausulottuma: Ø6mm max pehmeä lanka
  • Leikkausulottuma: Ø3,5mm max keskikova lanka
  • Terään kovuus: n. 62 HRC
kpl
ValmistajaNWS
Pihtien lajieristetyt
Pihtien lajileikkaamiseen
Pihtien lajisivulliset
YhteensopivuusnormiEN 60900
YhteensopivuusnormiVDE
Leikkauksen tyyppisivupinnalla
Työkalun tyyppipihdit
LeikkausulottumaØ2mm max kova monisäikeinen
LeikkausulottumaØ3,5mm max keskikova monisäikeinen
LeikkausulottumaØ6mm max pehmeä monisäikeinen
Leikkurin pituus160mm