- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja NWS Pihtien laji eristetyt Pihtien laji leikkaamiseen Pihtien laji sivulliset Yhteensopivuusnormi EN 60900 Yhteensopivuusnormi VDE Leikkauksen tyyppi sivupinnalla Työkalun tyyppi pihdit... Lue lisää
53,42 €(Sis.alv)
42,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NW134-49-VDE-160
- Paino: 0.22 kg
- Valmistaja: NWS
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60900
- Työkalun tyyppi: pihdit
- Leikkurin pituus: 160mm
- Pihtien laji: sivulliset
- Pihtien laji: leikkaamiseen
- Pihtien laji: eristetyt
- Leikkausulottuma: Ø2mm max kova lanka
- Leikkausulottuma: Ø6mm max pehmeä lanka
- Leikkausulottuma: Ø3,5mm max keskikova lanka
- Terään kovuus: n. 62 HRC
- Tilattavissa 42 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NWS |
| Pihtien laji | eristetyt |
| Pihtien laji | leikkaamiseen |
| Pihtien laji | sivulliset |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Leikkauksen tyyppi | sivupinnalla |
| Työkalun tyyppi | pihdit |
| Leikkausulottuma | Ø2mm max kova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø3,5mm max keskikova monisäikeinen |
| Leikkausulottuma | Ø6mm max pehmeä monisäikeinen |
| Leikkurin pituus | 160mm |
| Terään kovuus | n. 62 HRC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €