- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Type of screwdriver universal - set Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji litteä Kärjen laji neliö Kärjen laji Phillips Kärjen laji Pozidriv® Kärjen laji Torx® Kärjen koko PH0... Lue lisää
95,09 €(Sis.alv)
75,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.43895
- Paino: 0.23 kg
- Valmistaja: WIHA
- Versio: ruuvauskärkimakasiinilla
- Setin sisältö: ruuvimeisselin kahvan
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | neliö |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Pozidriv® |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | PH0 |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PZ1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | PZ2 |
| Kärjen koko | RB2 |
| Kärjen koko | PH3 |
| Kärjen koko | SL 4 |
| Kärjen koko | SL 6 |
| Kärjen koko | TX06 |
| Kärjen koko | TX08 |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | TX27 |
| Kärjen koko | TX30 |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselin kahvan |
| päiden lukumäärä | 13kpl |
| Versio | ruuvauskärkimakasiinilla |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kärkien säilytys kahvassa |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | työkalu on yhteensopiva ainoastaan Wiha kaksoiskärkien kanssa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
